Regulamin konkursów

Home Forums KONKURSY Regulamin konkursów

Tagged: 

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  admin 10 years, 7 months ago.

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #314

  admin
  Keymaster

  1. Warunkiem wzięcia udziału w konkursach jest posiadanie aktywnego konta na forum strony Zombie.PopKultura.info.

  2. W konkursach nie mogą brać udziału osoby współpracujące z portalem.

  3. O wygranej informujemy drogą mailową i na stronie.

  4. W przypadku nagród przesyłanych pocztą zwycięzcy muszą przesłać swoje dane adresowe w ciągu 7 dni roboczych od daty ogłoszenia zwycięzców. Podane dane zostaną wykorzystane tylko do wysłania nagrody.

  5. Przesyłki z nagrodami z konkursów są wysyłane Pocztą Polską wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej jako listy zwykłe (nie polecone). W przypadku zwrotu nagrody do redakcji przez pocztę, nie będzie ona ponownie wysyłana. Redakcja strony Zombie.PopKultura.info nie odpowiada za zaginięcia lub uszkodzenia przesyłek wynikające z winy Poczty Polskiej.

  6. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez portal PopKultura.info zgodnie z przepisami ustawy z dn.29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ustaw nr 133 poz.883 w celach marketingowych. Użytkownikom przysługuje prawo wglądu do podanych przez nich danych osobowych i ich poprawienia.

  7. Konkursy ogłaszane na portalu http://www.zombie.popkultura.info nigdy nie są grami losowymi w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych.

Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.