O nas

ZombiDoceniamy kulturę, lubimy popkulturę, a najbardziej uwielbiamy zombie.

Dlatego właśnie postanowiliśmy stworzyć stronę Zombie.PopKultura.info. Dzięki takiemu wyodrębnieniu mamy możliwość częstszego pisania o żywych trupach bez ryzyka, że teksty będą nudne dla tych nielicznych osób, które nie przepadają za zombi. Tacy czytelnicy powinni zajrzeć na stronę PopKultura, gdzie tematyka zombie raczej nie będzie już poruszana.

Na Zombie.PopKultura.info będziemy pisali o filmach, książkach, grach komputerowych i wszystkich innych dziełach poruszających tematykę zombie. Nie zabraknie również konkursów.

Razem z nami poznacie wszystkie interesujące pozycje, które powinny się znaleźć na półkach miłośników zombie i jednocześnie będziecie mogli uniknąć pułapek, czyli słabych filmów i innych, niewartych uwagi dzieł.

Jeżeli zaś apokalipsa zombie naprawdę się zacznie, to poinformujemy Was o tym jako pierwsi. O ile oczywiście będzie jeszcze ktoś, kto da radę to przeczytać.

Osoby zainteresowane współpracą powinny zajrzeć do działu kontakt, a wszystkich pozostałych zachęcamy do zapoznania się z tekstami na stronie.