Filmy

Contracted – horror o tematyce z elementami dramatu

contracted

Bohaterką filmu „Contracted” jest Samantha (Najarra Townsend) – młoda kobieta, która po nocy spędzonej z nieodpowiednim mężczyzną zaczyna zapadać na tajemniczą chorobę.

Fabuła filmu Contracted

Po wspomnianej feralnej nocy Stan zdrowia Samanthy zaczyna się pogarszać, a ona sama wygląda i czuje się coraz gorzej. Ciało kobiety zaczyna gnić, natomiast ona stopniowo przeistacza się w coś na kształt… zombie. W filmie występują liczne niedopowiedzenia, co niektórym widzom może nie przypaść do gustu. Podobnie jest z samym zakończeniem.

Oryginalny film o zombie

Z drugiej strony, jak na produkcję o żywych trupach „Contracted” jest filmem bardzo oryginalnym, w dodatku poruszającym kwestie socjologiczne i psychologiczne. Reżyser w ciekawy sposób ukazał przemianę coraz bardziej wyalienowanej bohaterki, która gnije zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz.

Reżyserem i autorem scenariusza filmu „Contracted” jest Eric England. Światowa premiera odbyła się 7 lipca 2013 roku, natomiast sceny kręcono w Los Angeles (USA).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>