Seriale

Zombie na szklanym ekranie

The-Walking-Dead-3

„The Walking Dead” to kultowy serial stacji FOX, bijący rekordy oglądalności z każdym kolejnym sezonem. Serial powstał na podstawie komiksu pt. „Żywe trupy”.

Jego fabuła rozgrywa się w świecie opanowanym przez zombie, gdzie tylko nieliczni ludzie przetrwali apokalipsę, ale nadal muszą oni walczyć o swoje życie. Głównym bohaterem serialu jest szeryf Rick Grimes, który staje na czele grupy ocalałych i razem z nimi poszukuje schronienia przed zombie. Szeryfowi towarzyszą m.in. jego żona i syn, a także najlepszy przyjaciel i policyjny partner w jednej osobie. Serial doczekał się już trzech sezonów i stacja nie powiedziała jeszcze swojego ostatniego słowa.

Trzeci sezon The Walking Dead

Fani serialu są zachwyceni kolejnymi wątkami i zapowiedzią dalszych wydarzeń. W trzecim sezonie „The Walking Dead” scenarzyści zdecydowali się przenieść akcję serialu do opuszczonego więzienia, dzięki czemu odcinki przez cały czas trzymają w napięciu, a ponadto w 16 odcinkach trzeciej serii pojawią się bohaterowie znani z poprzednich sezonów, jak i całkiem nowe postacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>