Książki

Zmierzch świata żywych 1. Pierwsze dni

Zmierzch-świata-żywych

Wydawnictwo Vesper poszerzyło swoją ofertę o książkę „Zmierzch świata żywych 1. Pierwsze dni”, w której opisano losy Katie i Jenni – kobiet zmuszonych do ucieczki z miasta opanowywanego przez żywe trupy.

Wszystko zaczyna się pewnego pięknego poranka, kiedy Katie zostaje napadnięta. Kobieta była właśnie w drodze do pracy, a że pracuje jako prokurator, mogłaby się odpowiednio „odwdzięczyć” bandycie, gdyby nie jeden szczegół: osobnik, który na nią napadł, był martwy. Zamiast pieniędzy i biżuterii chciał ją po prostu pożreć.

W podobnej sytuacji znalazła się Jenni. Bohaterka musi uciekać przed własną rodziną, gdyż jej członkowie zmienili się z miłych i kochających ludzi w krwiożerczych zombie.

Dzięki odrobinie szczęścia kobiety trafiają na siebie i wspólnie uciekają z miasta, nad którym kontrolę przejmują zombie. Następnie rozpoczynają podróż przez Teksas, której celem jest odnalezienie syna Jenni i dotarcie do bezpiecznego miejsca. Jest nim silnie ufortyfikowane miasteczko, w którym ukrywa się prawie sto osób. Niestety, prędzej czy później zombie dotrą nawet tam…

Zmierzch Świata Żywych 1 – Pierwsze dni
Rhiannon Frater
Wydawnictwo Vesper

Oprawa: miękka
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 352

1 Comment

  1. bolec

    Jesteście chyba jedyną stroną, która dała inny opis tej książki.
    Brawo! Tak trzymajcie moi kochani.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>