Filmy

Brad Pitt vs. zombie

War-Z

Filmy o zombie powstają zazwyczaj w małych studiach filmowych i są realizowane przez producentów niedysponujących zbyt dużym budżetem.

Jednak dzięki finansowemu sukcesowi serii Resident Evil i ogromnej popularności serialu „The Walking Dead”, szefowie dużych wytwórni z Hollywood również zainteresowali się tą tematyką.

Zgromadzili więc sporą sumkę, za którą postanowili nakręcić wysokobudżetowy film o zombie. Obraz ma nosić tytuł „World War Z”, a w jednej z głównych ról zobaczymy w nim Brada Pitta. Ma on powstrzymać opanowującą ziemię plagę zombie.

Film reżyseruje Marc Forster, znany z pełnego akcji „Quantum of Solace”, w którym w rolę Jamesa Bonda wcielił się Daniel Craig. Połączenie kina akcji w stylu Forstera z aktorskim talentem Pitta pozwala żywić nadzieję na porządne kino akcji z zombie w tle.

Problemy na planie

Wcześniejsze doniesienia na temat filmu były dość kontrowersyjne. W jednym z wywiadów Pitt uznał, że zakończenie jego zdaniem nie ma sensu. Nie wiadomo jednak czy zostało ono zmienione. Światowa premiera filmu odbędzie się 19 czerwca, do Polski zawita on 5 lipca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>