Gry

The House of the Dead: Overkill – Extended Cut

Overkill

Extended Cut, czyli rozszerzona wersja „strzelaniny na szynach” The House of the Dead: Overkill to prosta gra, w której odwiedzamy miasteczko Bayou City i eliminujemy zombie.

Rail shooter

The House of the Dead: Overkill – Extended Cut nie jest grą dla każdego, gdyż przez wspomniane szyny („rail shooter”, czyli brak możliwości bezpośredniego sterowania postacią) zadanie gracza ogranicza się wyłącznie do pociągania za spust. Ma to jednak również jedną zaletę, a mianowicie tytuł jest prosty w opanowaniu i przypomina stare produkcje z salonów gier. Zadaniem gracza jest zabijanie zombie i ratowanie cywilów. Od czasu do czasu uda nam się również zebrać jakiś przedmiot, a za zdobywane podczas misji punkty można kupować ulepszenia broni.

Klimat Grindhouse

Gra Overkill to produkcja o zombie, której klimat kojarzy się z filmami Grindhouse. Charakterystyczne dialogi są kolejną zaletą gry… o ile tylko ktoś lubi filmy klasy B.

Edycja Extended Cut w wersji na PS3 została przygotowana przez studio Headstrong Games i posiada pełne wsparcie dla kontrolera PlayStation Move. Światowa premiera gry miała miejsce 25 października 2011 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>