Gry

The Typing of The Dead: Overkill

The-Typing-of-The-Dead

The Typing of The Dead: Overkill to przeznaczona na komputery PC wariacja gry The House of The Dead: Overkill, w której pistolet zamieniono na klawiaturę.

Dzięki temu gracz, zamiast skupiać się na celowaniu do zombie, musi jak najszybciej wpisywać pojawiające się na ekranie słowa. Można więc potraktować ją nie tylko jako kolejny sposób na zabicie czasu, ale jako trening w szybkim pisaniu na klawiaturze.

Nawet jeżeli korzyści wynikające z zabawy z The Typing of The Dead: Overkill nie będą tak efektywne, jak miałoby to miejsce podczas korzystania z dedykowanych aplikacji do nauki szybkiego pisania, to gracze z pewnością chętniej wybiorą grę z zombiakami niż nudną aplikację.

Pisanie na rzecz walki z zombie

Wbrew pozorom, zabawa wciąga, chociaż po pewnym czasie staje się nudna. The Typing of The Dead: Overkill lepiej potraktować jako przerywnik pomiędzy kolejnymi zadaniami do wykonania niż grę, która wciągnie nas na cały weekend.

The Typing of The Dead: Overkill
Tryb gry: single / multiplayer (wspólny ekran)
Wydawca: SEGA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>