Seriale

Koniec The Walking Dead?

Przyszłość-serialu-The-Walking-Dead

Międzynarodowa konferencja Global Technology, Media and Telecommunications Conference w Barclay była okazją, by dowiedzieć się czegoś więcej na temat planów sieci telewizyjnych dotyczących najpopularniejszych seriali, a wśród nich również bijącego rekordy popularności „The Walking Dead”.

Pełniący rolę rzecznika w AMC Networks Josh Sapan odpowiedział wprost: „Wierzymy, że zombie będą żyć wiecznie, a my dopiero zaczynamy zapoznawać się z tym jak wygląda ów post-apokaliptyczny świat. Dlatego myślę, że kiedy będziemy siedzieć tu, na konferencji w Barclay w roku 2022, nadal będziemy dyskutować nad faktem, że emisja „The Waling Dead” jeszcze się nie skończyła.”

Przyszłość serialu The Walking Dead

W dalszych słowach Sapan wyliczyłm które z seriali mają zostać w najbliższych sezonach zakończone, ale podkreślił, że taki los na pewno nie czeka „The Walking Dead”. Wbrew temu, co można przeczytać w wielu komentarzach na temat serialu, to nie dzięki zombie serial ten ma tak dobre notowania wśród producentów, chyba że jako zombie potraktujemy amerykańskich telewidzów, którzy pokornie siadają przed telewizorami, by obejrzeć kolejny odcinek swojej ulubionej serii. Faktem jest, że wyniki jakie osiąga „The Walking Dead” w Stanach Zjednoczonych mogą robić wrażenie.

Zapowiedź Sapana sugeruje również, że z czasem jeszcze bardziej rozejdą się drogi komiksowej serii Roberta Kirkmana i jego serialowej adaptacji. Mało prawdopodobne, żeby Kirkman był zainteresowany wydawaniem komiksów o zombie do 2022 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>