Gry

Gry zombie

gry-zombie

Gracze komputerowi i konsolowi już od dawna mogli spędzać wolny czas przy produkcjach nawiązujących do tematyki zombie.

Ostatnio jednak takich gier zaczęło przybywać jak przysłowiowych grzybów po deszczu, co wbrew pozorom nie jest korzystne dla samych graczy.

Gry jak filmy

Podobnie jak w przypadku filmów, gdzie raz na kilka-kilkanaście produkcji trafia się film o zombie, który naprawdę warto zobaczyć, tak i w branży gier zdecydowana większość tytułów nie powinna nigdy trafić na sklepowe półki lub do cyfrowej dystrybucji. Naszym celem jest zaprezentowanie Wam tych naprawdę udanych gier, które zapewniają dziesiątki godzin doskonałej zabawy.

Ponadczasowe Left 4 Dead

Doskonałym przykładem są obie części gry Left 4 Dead. Wyprodukowała je firma Turtle Rock Studios, natomiast wydawcą został Valve.

Innymi tytułami, które z pewnością przypadną do gustu graczom interesującymi się zombie to m.in. Deadlight, Dead Island, Dead Rising 2. Teksty poświęcone wymienionym grom już wkrótce będą dostępne na naszej stronie.

Jeżeli znacie inne udane produkcje spod znaku zombie, to możecie się nimi podzielić w komentarzach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>