Gry

Left 4 Dead

Left-4-Dead

Gra Left 4 Dead to dynamiczny sieciowy FPS, w którym najważniejsza jest kooperacja.

Czterech graczy wciela się w ocalałych, których zadaniem jest dotarcie do bezpiecznego miejsca. Na ich drodze znajdują się liczne zastępy zombie, dlatego wspomnianego zadania nie da się wypełnić bez ścisłej współpracy pomiędzy graczami.

Ogromną zaletą produkcji Left 4 Dead jest to, że ilość żywych trupów jest dobierana przez komputer w zależności od umiejętności graczy. Zabawa rozgrywa się na terenie Stanów Zjednoczonych, ale lokacje nie odpowiadają rzeczywistym miejscom.

Zabijanie zombie

Miłośnicy gry w pojedynkę muszą pamiętać, że w tej grze samotnicy nie mają szans na zwycięstwo. Wystarczy, że specjalny zombie unieruchomi nas od tyłu, a samodzielne wyswobodzenie się z pułapki będzie niemożliwe. Left 4 Dead umożliwia również grę zarażonymi. Wybierając stronę zombie gracze mogą wybrać jednego z czterech specjalnych zarażonych, czyli Huntera, Boomera, Tanka i Smokera. Każdy z nich ma inne umiejętności, co urozmaica zabawę.

Najlepsze gry o zombie

Left 4 Dead to jedna z najlepszych gier o zombie. Dzięki licznym darmowym dodatkom zabawa może trwać bez końca, a jedynym sensownym powodem, dla którego można pożegnać się z tym tytułem jest jego kontynuacja, która jest jeszcze lepsza od części pierwszej.

Left 4 Dead wymagania

– procesor Pentium 4 3 GHz
– 2 GB RAM
– karta grafiki: NVIDIA GeForce 6600
– 7,5 GB wolnego miejsca na dysku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>