Gry

Lollipop Chainsaw

Lolipop-Chainsaw

Wyprodukowana przez Grasshopper Manufacture produkcja Lollipop Chainsaw pozwala graczom wcielić się w czirliderkę Juliet Starling i eliminować zombie przy użyciu różowej piły mechanicznej.

To wszystko dzieje się w 18 urodziny dziewczyny, dlatego też jej niechęć do nieumarłych jest jak najbardziej uzasadniona.

Wydawcą gry jest Warner Bros. Interactive Entertainment. Tytuł ukazał się wyłącznie na konsole Xbox 360 oraz Playstation 3, dlatego też właściciele PC muszą obejść się ze smakiem.

Zgrabna Juliet Starling

Oglądanie wyczynów wygimnastykowanej Juliet Starling odbywa się przy widoku z perspektywy trzeciej osoby. Oprócz wspomnianej piły, gracze mogą wykorzystywać również figury akrobatyczne i kopnięcia. Specyficzna grafika nie przypadnie do gustu osobom ceniącym sobie realizm, ale czy każda gra musi się nim odznaczać?

W końcu możliwość zabijania zombie śliczną blondynką jest wystarczającym argumentem przemawiającym za wypróbowaniem wspomnianej gry.

Lollipop Chainsaw
Tryb gry: single player
Nośnik: 1 BD

1 Comment

  1. Gamer

    Nie rozumiem dlaczego cena jest taka wysoka. W końcu to tylko gra a nie konsola lub kontroler.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>