Gry

Niskie oceny The Walking Dead: Survival Instinct

Survival-Instinct

Najnowszy FPS rozgrywający się w uniwersum The Walking Dead otrzymał pierwsze oceny i nie są one zbyt dobre.

Survival Instinct

Gra The Walking Dead: Survival Instinct oparta jest na podstawie popularnego serialu o zombie, który został stworzony w oparciu o komiks Roberta Kirkmana. Nie jest to pierwsza gra nawiązująca do świata TWD, gdyż wcześniej studio Telltale Games stworzyło wysoko ocenianą przygodówkę.

Do prac nad Survival Instinct przystąpiło studio Terminal Reality (Kinect Star Wars, BloodRayne) i tym razem oceny pozostawiają wiele do życzenia. Na większości popularnych serwisów o grach ocena nie przekracza 6/10.

Światowa premiera gry miała miejsce 22 marca 2013 r. Tytuł dostępny jest na PC, PS3, X360 i WiiU. Na chwilę obecną nie ma informacji o ewentualnym polskim wydawcy.

To jednak nie koniec

Na szczęście można być pewnym tego, że nie jest to ostatnia gra na licencji The Walking Dead. Może więc następny tytuł będzie lepszy i gracze będą mogli rzucić się w wir zabijania zombie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>