Gry

Plants vs Zombies

Zombies

Wydana na komputery PC gra Plants vs Zombies to oryginalna produkcja, w której zadaniem gracza jest powstrzymanie zombie atakujących nie tyle ludzi, co ich ogrody i domy.

Zombie Tower Defense

W celu powstrzymania krwiożerczych zombi gracz może sadzić różne rośliny o specjalnych właściwościach obronnych. Plants vs Zombies jest więc nietypową grą z gatunku Tower Defense. Za jej stworzenie odpowiada studio PopCap Games.

PlantsVsZombies

Oprócz zwykłej kampanii, na którą składa się kilkadziesiąt misji, na gracza czekają również zróżnicowane wyzwania. Dzięki temu eksterminowanie zombie jest dłuższe i ciekawsze.

Jeżeli chodzi o stopień trudności oraz wymagania sprzętowe, to gra nie należy do wymagających tytułów. Tym samym mogą się nią zainteresować nawet casualowi gracze. Pogodna oprawa wizualna może nie spodobać się osobom preferującym krwiste produkcje, ale jest odpowiednia dla młodszych użytkowników.

Wymagania sprzętowe

– Procesor Pentium 4 1.2 GHz
– 512 MB RAM
– karta grafiki 128 MB
– 65 MB wolnego miejsca na dysku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>