Gry

Polska gra zombie

Bohaterka-gry-Dead-Island

Jedną z lepszych gier o zombie jest polska produkcja Dead Island, w której gracz trafia na tropikalną wyspę opanowaną przez hordy zombie.

Zadaniem gracza jest więc wcielenie się w kobietę lub mężczyznę (do wyboru jest 4 bohaterów, chociaż nie wpływa to specjalnie na rozgrywkę) i podjęcie próby ucieczki z wyspy.

Zombie od Techlandu

Polska firma Techland (seria Call of Juarez) stworzyła brutalną grę akcji z zombi w roli przeciwników, w której gracz obserwuje wydarzenia z perspektywy pierwszej osoby.

Po rozpoczęciu zabawy gracz nie wie skąd się wzięły żywe trupy. Szybko się jednak okazuje, że wiele osób oczekuje od nas pomocy i chociaż często są one do siebie bardzo podobne, to na brak zadań nikt nie powinien narzekać. Przed atakiem zombie wyspa żyła z turystyki, dlatego trudno tam znaleźć broń palną z dużym zapasem amunicji. Zawsze jednak można skorzystać z wiosła, metalowej rurki, łomu lub wielu innych broni do walki wręcz.

Dead Island korzysta z piątej wersji silnika Chrome Engine, dzięki czemu oprawa wizualna stoi na przyzwoitym poziomie. Jeżeli natomiast znudzi się nam zabijanie zombie w pojedynkę, to w dowolnym momencie można przejść do trybu kooperacji.

Dead Island wymagania

– procesor Core 2 Duo 2.66 GHz
– 1 – 4 GB RAM (w zależności od systemu operacyjnego)
– karta grafiki: GeForce 9600
– 7 GB wolnego miejsca na dysku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>