Gry

Zombie University

Day-of-the-zombie

Zombie to dość popularna tematyka różnych gier, zarówno tych akcji jak i przygodowych. Ostatnio można było nawet pozabijać trochę żywych trupów na Facebooku.

Warto jednak czasami rozejrzeć się za czymś oryginalnym, czymś co chociaż nie powstało jako efekt wielkich inwestycji, to i tak może zapewnić sporo rozrywki. Weźmy na przykład grę pt. Day of the Zombie. Jest to typowa gra akcji, w której naszymi przeciwnikami są zarówno zombie jak i specjalne oddziały wojska.

Day of the Zombie

Nasz bohater ma do obrony kilka rodzajów bron takich jak: miotacze ognia, koktajle Mołotowa, pistolety, karabiny, noże i kije baseballowe. Jego zadaniem jest na przykład uratowanie ukochanej z drapieżnych szponów żywych trupów. Gra jest całkiem przyjemna, jeśli można tak powiedzieć o grze w zabijanie, ale jej atrakcyjność podnosi między innymi możliwość gry przez sieć. Co prawda zabawa ograniczona jest do ośmiu graczy, ale za to oferuje aż czternaście różnych plansz. Day of the Zombie to gra, którą śmiało można polecić jako świetny wstęp do rozrywek z zombie w rolach głównych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>