Przemyślenia

Zombi apokalipsa

apokalipsa-zombi

Zombie mogą zaatakować w każdej chwili. Nikt nie wie kiedy, ani gdzie rozpocznie się atak, można tylko mieć pewne podejrzenia.

Do ataku zombie można się na szczęście odpowiednio przygotować, co też powinien zrobić każdy kto chce pozostać przy życiu.

Odpowiednie środki, przeszkolenie i wyposażenie może uratować nie tylko jedną osobę, ale również całą rodzinę. Umożliwią również odparcie ataku żywych trupów i zabezpieczenie domu. Gdy apokalipsa zombie nadejdzie, wówczas będzie już za późno na naukę. Szkoła przetrwana zombie mówi, że przede wszystkim trzeba przygotować zestaw ratunkowy. W jego skład powinna wchodzić woda pitna i jedzenie z długą datą ważności. Konieczne jest spakowanie latarki, świeczek, zapałek, koca, no i oczywiście broni.

Przydatne na pewno będzie radio, kompas, zegarek i nożyczki. Trzeba wiedzieć jak przetrwać w trudnych warunkach, jak zbudować bezpieczny obóz, jak rozpalić ogień bez zapałek, czy też na ile sposobów można wykorzystać siekierę. Wzmożona czujność, wyostrzone zmysły i znajomość zachowań zombie – to nasze atuty, gdy nadejdzie dzień ostatecznej walki…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>